O nás

Firma Bicykle a Šport – Ľubomír Melek začala svoje pôsobenie v roku 2008. V roku 2008 sa začala nová éra, keď pôvodná firma Pána Javorku – Servis Bike zmenila majiteľa aj svoje meno.

Od začiatku je primárnou značkou, Česká značka AUTHOR, avšak predávame aj Slovenské značky : Kenzel, detské Harry bicykle a sortiment (velosprint Nitra), a nakoniec značka CTM. V posledných rokoch sme doplnili do svojho portfólia svetoznámu Americkú značku FELT, ktorá sa v roku 2017 spojila so značkou Rosignol. Novinkou v našej ponuke je Česká značka spoľahlivých elektrobicyklov, prevažne mestského a turistického charakteru od firmy Lovelec. V prípade záujmu o horský elektrobicykel máme v ponuke bicykle na objednávku od firmy FELT.  

Popri predaji bicyklov sa venujeme aj predaju náhradných dielov a doplnkovej výbavy na bicykle. Náhradné diely a doplnky ponúkame od nasledujúcich firiem: SHIMANO, AUTHOR, BBB, LONGUS, MPB, SULOV, SUNTOUR, RST, PRO, KENDA, CONTINENTAL, SRAM, VREDESTEIN a iné … Samozrejme máme pre našich zákazníkov zabezpečený aj servis, či už nami predávaných značiek tak ako aj ostatných. Pokiaľ nechcete opraviť svoj bicykel u nás vieme Vám v rámci možností poradiť ako na to. V zime  sa venujeme brúseniu ľadových korčúľ a predaju zimných doplnkov (sánky, boby, klzáky, hokejky …). Ďalšou našou prioritou je aj pozdvihnutie rozvoja nášho regiónu, Liptova. Snažíme sa sponzorsky prispievať na rôzne podujatia, ktoré sa konajú v našom krásnom meste Ružomberok. 

Bicykle a Šport disponujú niekoľkými oceneniami, v roku 2016 aj 2017 sme obdržali certifikát dôveryhodná firma . Toto ocenenie je výsledkom pozitívnych ohlasov od Vás, našich spokojných zákazníkov. Ďakujeme za prejavenú dôveru a využívanie našich služieb.

  • Rok 2018 sa nesie v duchu 10. výročia od založenia Bicykle a Šport. 
  •  Sme tu už 10 rokov , stovky spokojných zákazníkov a neustále skvalitňovanie služieb.
  • Aj práve preto prinesie toto 10. výročie kopec nového a pridá zaujímavé projekty .

Čo nás čaká tento rok ?

PRÁVE SA DEJE

  • – Kompletné prebudovanie Webstránok   ( V novom šate )
  • – Výstavba a spustenie Elektronického Obchodu  ( E-SHOP )

PRIPRAVUJE SA

  • – Úplne nový SERVISNÝ projekt
  • – Vlastné podujatia a súťaže 

Tešíme sa na Vašu návštevu a spoluprácu s Vami.

Copyright © 2018 bicykleasport.sk