BICYKLE AUTHOR

U NÁS SI VYBERiE KAžDý

Bicykle do každého terénu a na každú cestu. Široký výber bicyklov pre každodenné aj rekreačné účeli. 

Cestné , Horské , Krosové , Dámske aj Detské 

“Jeden svet, jedna značka, jeden vývoj. Author..”

AUTHOR predstavuje už viac ako 20 rokov českú značku pre bicykle, bike príslušenstvo a športové potreby.
Neustála inovácia a tisíce spokojných zákazníkov , to je AUTHOR.

Cestný bicykel

Jasná voľba pokiaľ jazdíte len po spevnených pozemných komunikáciách. Ak Vám ide o výkon a športové výsledky, alebo len chcete túto modernú a stále populárnejšiu športovú disciplínu vyskúšať, potom je cestný bicykel pre Vás to pravé!

Krosový (trekingový) bicykel

Tento typ bicykla je vhodný na spevnené povrchy, cyklotrasy, šotolinové cesty, či zjazdné lesné cesty. Väčší priemer kolies (28″ palcov) a hladší dezén plášťov ako na horskom bicykli, umožňuje rýchlejšiu a pohodlnejšiu jazdu. Zároveň je krosový bicykel vhodným spoločníkom do mesta.

Horský bicykel

Klasický “bike” vás nezradí pri jazde ako po spevnených, tak po lesných cestách s ťažkým terénom. Ponúka väčší rozsah zdvihu vidlice, hrubší dezén plášťa a celkovo ide o odolnejší stroj. Pokiaľ si vyberiete túto najpopulárnejšiu kategóriu bicyklov, vaše rozhodnutie môže pokročiť ďalej.

Celoodpružený horský bicykel

Bicykel s odpružením zadnej stavby ponúka maximálne pohodlie, umožňuje jazdcovi posunúť sa ďalej a mať väčšiu kontrolu nad strojom. Segment celoodpružených bicyklov je vďaka použitej technológii cenovo náročnejší a pokiaľ potenciál bicykla pravidelne nevyužívate, aj vyššia hmotnosť je nevýhodou tak doporučujeme kúpiť bicykel s pevnou zadnou stavbou.

Naša Author Kolekcia

Najlepší spôsob, ako vidieť našu ponuku bicyklov AUTHOR, je navštíviť obchod. Prídte sa pozrieť, poradiť alebo vybrať ten správny model priamo pre Vás !

E-SHOP je momentálne nedostupný , prosíme o strpenie , NA E-SHOPE SA PRACUJE !

JEDINEČNÝ VÝPREDAJ STARŠÍCH MODELOV

PRÍĎTE NÁS NAVŠTÍVIŤ DO NAŠEJ KAMENNEJ PREDAJNE

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nám napísať:  PORADÍME ?